Maandag

 

 

00.00 - 04.00 uur

Clau’s nachtkroeg

Claudio Salvatore

06.00 - 07.00 uur

De verboden show

Erik van Vliet

07.00 - 09.00 uur

Roy is los

Roy Scheerman

09.00 - 10.00 uur

Jacobs in de ochtend

Tom Jacobs

10.00 - 12.00 uur

The morning train **

Erwin Visser

12.00 - 15.00 uur

Koffertjes spel

Erwin, Tiny, en henk

15.00 - 16.00 uur

Teuns muziek

Teun

16.00 - 18.00 uur

Wegwijzer

Corne Wolfs

18.00 - 20.00 uur

Huis, tuin en keuken show

Mike Morris

20.00 - 22.00 uur

Dit was het weekend

Robert Hutten

22.00 - 00.00 uur

Juke joint

Ab van Schaik

Dinsdag

 

 

06.00 - 07.00 uur

De verboden show

Erik van Vliet

07.00 - 09.00 uur

Roy is los

Roy Scheerman

09.00 - 10.00 uur

Jacobs in de ochtend

Tom Jacobs

10.00 - 12.00 uur

Morning train **

Erwin Visser

12.00 - 15.00 uur

Clau’s platenkoffer

Claudio en Thea

15.00 - 16.00 uur

Esther’s choice

Esther

16.00 - 18.00 uur

Wegwijzer

Corne Wolfs

19.00 - 21.00 uur

Avondje de Groot

Vincent de Groot

21.00 - 22.00 uur

Classic rock

Adrie van Putten

22.00 - 23.00 uur

Black & blues

Wim Velderman

23.00 - 00.00 uur

Dreadradio

Lisa

Woensdag

 

 

06.00 - 07.00 uur

De verboden show

Erik van Vliet

07.00 - 09.00 uur

Roy is los

Roy Scheerman

09.00 - 10.00 uur

Jacobs in de ochtend

Tom Jacobs

10.00 - 12.00 uur

Morning train **

Erwin Visser

12.00 - 15.00 uur

Roy is los

Roy Scheerman & Ingeborg

15.00 - 16.00 uur

Rob op woensdag

Rob Achterkamp

16.00 - 18.00 uur

Wegwijzer

Corne Wolfs

18.00 - 19.00 uur

Rob op woensdag

Rob Achterkamp

19.00 - 22.00 uur

Country live

Johan en Erwin

22.00 - 00.00 uur

Clau’s nachtkroeg

Claudio Salvatore

Donderdag

 

 

00.00 - 04.00 uur

Clau’s nachtkroeg

Claudio Salvatore

06.00 - 07.00 uur

De verboden show

Erik van Vliet

08.00 - 09.00 uur

Roy is los

Roy Scheerman

09.00 - 10.00 uur

Jacobs in de ochtend

Tom Jacobs

10.00 - 12.00 uur

Morning train **

Erwin Visser

12.00 - 15.00 uur

Het spel met Kale Harry

Erwin, Louis en Janie

15.00 - 16.00 uur

Esther’s choice

Esther

16.00 - 18.00 uur

Wegwijzer

Corne Wolfs

18.00 - 20.00 uur

De donderdag date

Frank Ruijters

20.00 - 22.00 uur

Poweronline

Erik Beks

22.00 - 23.00 uur

N.T.S.S.

Rob Redeker

23.00 - 00.00 uur

Dichterbij

Corne Wolfs

Vrijdag

 

 

06.00 - 07.00 uur

De verboden show

Erik van Vliet

07.00 - 09.00 uur

Roy is los

Roy Scheerman

09.00 - 10.00 uur

Jacobs in de ochtend

Tom Jacobs

10.00 - 12.00 uur

MT De flitsende 50

Erwin Visser

12.00 - 15.00 uur

Oranje top 30/Bingo

Vincent de Groot

15.00 - 16.00 uur

In the mix

 

16.00 - 18.00 uur

Wegwijzer

Corne Wolfs

18.00 - 20.00 uur

De vrijdagavond mix

 

20.00 - 22.00 uur

Blues night

Nico Lieverlooij

22.00 - 23.00 uur

Grand mix

Ben liebrand

23.00 - 00.00 uur

Dance hits

Nonstop

Zaterdag

 

 

00.00 - 05.00 uur

Dance hits

Nonstop

07.00 - 09.00 uur

De verboden show

Erik van Vliet

09.00 - 12.00 uur

Oud goud

Ab Kruitbos

12.00 - 14.00 uur

Hitland 2.0

Mohammed Calai

14.00 - 16.00 uur

Wittingen draait terug

Arjan Wittingen

16.00 - 18.00 uur

Soulshow

 

18.00 - 19.00 uur

Dit is Mirjam

Mirjam Heijten

19.00 - 21.00 uur

The flashback show

Marcel Hergaarden

21.00 - 00.00 uur

Get on the dancefloor

Corne Wolfs

Zondag

 

 

07.00 - 09.00 uur

De verboden show

Erik van Vliet

09.00 - 10.00 uur

Goodmorning sunday

Simone Duineveld

10.00 - 12.00 uur

De lacey Sunday show

Jill Mecking

12.00 - 14.00 uur

Reggae time

Nonstop PC

14.00 - 18.00 uur

Muzieekfestijn

Corne Wolfs

18.00 - 22.00 uur

Classics live

Patrick & Henri

22.00 - 00.00 uur

Clau’s nachtkroeg

Claudio Salvatore

 

 

 

Buiten de live uitzendingen draaien wij de lekkerste hits van nu en toen.

** Dit programma is op Radio Salto ether 99.4 en 106.4 fm Ziggo 915 KPN 1123 **

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Programmering live uitzendingen